درباره ما بیشتر بدانید…

شرکت آئین گستر با هدف افزايش كاربرد اينترنت در توسعه كسب و كار مشاغل و افراد تاسيس شده است. فعاليت اصلی مجموعه ما در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت می باشد. با توجه به ارتقا كاربرد اينترنت در تجارت شركتها و اصناف مختلف و رقابت در ارائه محصولات و خدمات از طريق اينترنت ، طراحان مجموعه ما بهينه سازی سايت را به خدمات خود اضافه نمود. در همه سايت هايی كه توسط ما طراحی می شوند قوانين سئو رعايت شده و تكنيک‌های بهينه سازی اعمال می شود و این مهم منجر به بازده حداکثری سایت های طراحی شده توسط ما در جذب مخاطب و در نتیجه رونق کسب و کار مشتریانمان شود.
در حال حاضر شرکت آئین گستر یکی از فعال ترين مجموعه های طراحی سايت در شیراز می باشد. هر چند با توجه به نوع فعاليت و ماهيت جهانی اينترنت اين مجموعه خود را به بخش جغرافيايی خاصی محدود ننموده است و به مشتریان داخلی و خارجی خدمات بدون محدودیت ارائه می کند.
با توجه به اطمينان ما از كيفيت خدماتی كه ارائه می دهيم پس از عقد قرارداد و دريافت پيشنهادات و نيازهای مشتری برای طراحی و پیاده سازی سايت ، 50 درصد از مبلغ قرارداد را به عنوان پيش پرداخت دريافت نموده و در هنگام تحويل سفارش به مشتری ، مابقی مبلغ قرارداد دریافت می گردد.

shiraz web design
فهرست